SKIN DOCTORS™ ANTARCTILYNE PLUMP 3

SKIN DOCTORS™


Trīskāršas iedarbības koriģējošs sejas zonas krēms ar ādu piepildošu, izlīdzinošu un nostiprinošu iedarbību


Jauna pieeja kosmētiskajai grumbu aizpildīšanai, kas dabīgā veidā tiek nodrošināta ādas dziļākajos slāņos un epidermā. Ar gadiem, fizioloģiski novecojot, kolagēns, kas ir saistaudu saistošais un nostiprinošais pamatelements, sabrūk, līdz ar to deformējot ādas struktūru, tas vairs neveidojas pietiekamā daudzumā, kā rezultātā āda, audi kļūst plāni, neelastīgi un atoniski, veidojas ādas ptoze (nokarena āda).

Mērķa klients:
ikviens, kas vēlas stingru, kompaktu, gludu, svaigu, jaunavīgu ādu, kā arī profilaktiski pretdarboties laika ietekmei. Ikviens, kuru ir, skārušas neestētiskās problēmas: grumbaina, sausa vai tonusu zaudējusi āda. Vēlamais vecums, sākot no 25 gadiem.

Iedarbība:
• būtiska kolagēna līmeņa paaugstināšanās jau pēc 7 dienu lietošanas (par 300%)
• uztur kolagēna līmeni noteiktā daudzumā, uzlabojot ādas fizioloģisko stāvokli
• 30 dienu laikā aizpilda grumbas līdz pat 35%
• uzlabo audu, ādas vispārējo stāvokli un izskatu, tā kļūst stingra, gluda, izlīdzinās grumbiņas
• veido jaunu kolagēna režģi, novēršot priekšlaicīgu novecošanos, gan jau esošo audu, ādas deformāciju, grumbu veidošanos.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

lai gūtu optimālus rezultātus, uzklājiet krēmu divas reizes dienā, rītos un vakaros uz attīrītas ādas - sejas, sejas kontūras un kakla zonām. Būtisku problēmu gadījumos (novecošanās, izteikts ādas sausums u.c.) vēlams kombinēt ar serumiem, jo Antarctilyne Plump 3 ir kā pamata bāze audu un ādas nostiprināšanai.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
Trylagen™ ir revolucionāra sastāvdaļa ar trim funkcijām, izveidota no aktīvu peptīdu un olbaltumvielu kombinācijas, kuru mērķis ir kolagēna izstrādāšanās dažādās vecuma grupās.
3 galvenās funkcijas, kas palīdz nodrošināt ādai veselīgu, jaunas ādas izskatu un kvalitāti:
1. Kolagēna pastiprināšana - in vitro pētījumos Trylagen™ uzrādīja rezultātus attiecībā uz dažādiem ādā atrodamiem kolagēna veidiem. Vienā in vitro pētījumā tika novērots gandrīz trīskāršs kolagēna III pieaugums par 300% tikai 7 dienās.
2. Kolagēna organizācija - in vitro pētījumos tika aplūkota Trylagen™ spēja sekmēt kolagēna kūlīšu izmēru vienveidību, regulējot to diametru un atstarpi. Tas nodrošina kolagēna šķiedru labāku saliedētību un stabilizāciju.
3. Kolagēna aizsardzība - in vitro pētījumos atklāja, ka Trylagen™ spēj ietekmēt enzīmu aktivitāti, kuri atbild par kolagēna destrukciju.
© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv