CHARME D'ORIENT ARGILE NATURELLE JAUNE

CHARME D`ORIENT


DZELTENAIS MĀLA PULVERIS


Krāsaino mālu terapija - Atpakaļ pie pamata , zemes spēka!

Mālu dzeltenā krāsa, krāsu terapija, kura izraisa prieku un dinamiku. Sastāvā esošie minerāli un makroelementi, rada retu rāmuma sajūtu, jo sastāvs ir īpaši bagāts ar kalciju, magniju, kāliju un silīciju. Piešķir ādai tik maigu tekstūru kā glāsts. Piemērots arī taukainas vai kombinētas ādas attīrīšanai un sviedru dziedzeru funkciju noregulēšanai. Āda tiek gan attīrīta gan redzami kļūst gludāka, izlīdzinās grumbiņas!

PROFESIONĀLAI UN INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Seja, ķermenis un mati

Mālus izšķīdina remdenā ūdenī, līdz iegūst elastīgu un viendabīgu materiālu. Lietojiet nelielu daudzumu, piem: sejai , kaklam, dekoltē 2 tējas karotes (ar nelielu kaudzi ) + 30 ml remdena ūdens. Lai atjaunotu kakla, dekoltē zonu, klājiet sagatavoto maisījumu ar nelielu atstarpi starp seju un zemzoda zonu un kaklu / dekoltē. Maskai žūstot notiks stingrs liftinga (savelkošs) efekts. Izvairieties no acu zonas!
Klāj uz rūpīgi attīrītas ādas, atstāj iedarboties 12 līdz 15 minūtes un noskalo ar tīru ūdeni. Sajaucot nedaudz mālus ar eļļu, iegūsiet maisījumu ar kuru var veikt pīlinga masāžu 3 min., kas lieliski noņems ādas atmirušo daļu, tad rūpīgi ar siltu ūdeni noskalojiet, ar pieniņu noņemiet jebkādas eļļas paliekas, noskalojiet un klājiet svaigi pagatavoto masku. Pēc maskas izmantojiet rožūdeni vai citu losjonu un nobeidziet ar ādai atbilstošu krēmu. Jūs pārsteigs apbrīnojami efektīvais rezultāts.

Vanna

Izšķīdina mālus 100 - 150 ml remdenā ūdenī un pievieno vannas ūdenim 38 C, pelde 20 min . Noskalojaties. Uzklājiet uz ādas kādu no CHARM D.ORIENT eļļām vai ķermeņa pieniņu . Šī skaistuma pelde emocionāli uzlabos pašsajūtu, stiprinās veselību un lutinās ādu, sniedzot ādai tīrību, gludumu un jaunu maigumu. Atslābinās nervu sistēmu

100% dabiska izcelsme . Autentisks produkts no Tunisijas.
Izvairieties no acu zonas. Maisījums jālieto tūlīt pēc sagatavošanas. Neglabājiet maisījumu vēlākai lietošanai. Nelietot grūtniecēm, zīdītājām un bērniem līdz 15 gadu vecumam.


© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv