HERBATINT BIO MORINGA REPAIR ŠAMPŪNS

Matu kopšanas līdzekļi


Moringa Repair Shampoo ar 99,8% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu ir jauns bioloģiski sertificēts matu kopšanas līdzeklis, kas paredzēts krāsotiem matiem.* Sakarā ar jaunām cenām Herbatint matu kosmētikai, lojālās atlaides uz Herbatint produktiem neattiecas!

Maigi attīra un atdzīvina matu dabisko spīdumu, vienlaikus atjaunojot sausu bojātu matu šķiedras un aizsargājot galvas ādu. Dermatoloģiski pārbaudīts, bez alergēniem, bez parabēniem, bez silikoniem, bez SLS.
Moringa Repair šampūns, kas paredzēts ikdienas lietošanai, ir īpaši izstrādāts sausiem, bojātiem vai bieži noslogotiem matiem, kas bieži ir pakļauti ilgviļņiem vai krāsošanai. Pateicoties Moringa Oleifera, kas pazīstams arī kā Miracle Tree ar daudzajiem veselības un uztura ieguvumiem, tas nodrošina augstu antioksidantu, vitamīnu, minerālvielu, fitoelementu un olbaltumvielu koncentrāciju. Tās sēklas, galvenais eļļas un olbaltumvielu avots, atjauno matus ar intensīvu atjaunojošu un pretnovecošanās darbību, kā arī aizsargā tos no UV un piesārņojuma. Regulāra Moringa Repair Shampoo un Moringa Repair Conditioner vai Royal Cream Condition lietošana garantē optimālu un ļoti pozitīvu rezultātu.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Uzklājiet nelielu daudzumu uz mitriem matiem un maigi iemasējiet. Rūpīgi izskalojiet.
EnglishLatvianRussian
© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv