GERARD'S MUST-HAVE BODY EPILWAIT

MUST-HAVE BODY


Matiņu augšanu kavējošs gels


Šis brīnišķīgais un ļoti efektīvais gels paredzēts lietošanai pēc epilācijas. Tas tūlītēji mazina jebkādus kairinājumus, apsārtumu, dezinficē ādu, nodrošina enzimātisku iedarbību, lai palēlinātu matiņu augšanu, padarot to struktūru maigāku un mazāk pamanāmu. Novērš matiņu ieaugšanu. Izcilais sastāvs rūpējas par ādas kvalitāti to mitrinot, barojot un elastizējot. Pēc krēma lietošanas ādas skaistums un veselīgais mirdzums pasvītro tās izsmalcināto gludumu.
Sastāvā ietilpst 1% Papaīns, enzīms ar dubultu iedarbību, kavē matiņu augšanas procesu jau matu saknes matriksā, kā arī noloba ādas virskārtas atmirušās šūnas.
3% Fenhilis, pateicoties tā nomierinošai, dezinficējošai iedarbībai novērš iekaisuma procesus matiņu folikulās. 2% Citronu ēteriskā eļļa nomierina un atsvaidzina, novērš apsārtumu.
2% Rozmarīna ēteriskā eļļa novērš iekaisumus porās, stimulē mikrocirkulāciju, tonizē ādu.
3% Saldā mandeļu eļļa, dabīgi mīkstina, nomierina, baro, revitalizē un mitrina  ādu, piešķirot tai kompaktumu un īpaši gludu tekstūru.  

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Lieto pēc vaksācijas, skūšanās, depilācijas uz tīras ādas maigi iemasējot. Vēlams lietot vismaz 3 reizes nedēļā un obligāti nākošās 3 dienas pēc kārtas, pēc matiņu likvidēšanas.

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.
© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv