SKIN DOCTORS™ GAMMA HYDROXY

SKIN DOCTORS™


Izcils sejas un kakla ādas struktūru izlīdzinošs, poru sašaurinošs un ādu savelkošs krēms ar nemanāmu pastāvīgu, pīlinga efektu, kas atjauno ādas viendabīgumu un vienmērīgāku toni.


Krēms Gamma Hydroxy ir patentēts glikola, pienskābes un salicilskābes maisījums, kas nodrošina maksimālu ādas virsmas atjaunošanu. Gamma Hydroxy ir trešās paaudzes ādas atjaunošanas izstrādājums pēc jaunākās tehnoloģijas. Tā ir Alfa hidroksiskābes (AHA) un Salicilskābes (BHA) sinerģija, izveidojot ļoti iedarbīgu vienas stadijas ādas atjaunošanas programmu. Ideāla pamat bāze sejas ādas atjaunošanas procesā.

Piemērots ikvienam, kas vēlas izteikti gludu ādas virsmu, ādu bez statiskām grumbiņām, pigmentiem, rētām, komedoniem, ikviens, kas vēlas novērst pelēcīgu, atonisku ādu, palielinātas poras, putekļu ērcīti (demodex).

Iedarbība:
pateicoties mikroskopiskajai nolobīšanai, samazinās vai izzūd ādas problēmas: pinnes, sīkās (statiskās) grumbiņas, pigmentācija, ādas pelēcīgums, atoniskums un palielinātas poras. Tiek stimulēta kolagēna un ādas šūnu atjaunošanās.
Pēc krēma lietošanas jau 15 dienu laikā Jūs iegūsiet izteikti svaigākas, gludākas, kompaktākas, tīrākas, jaunākas ādas izskatu, turpinot lietot, Jūs sasniegsiet necerētus rezultātus jau 30 dienu laikā.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

klājiet Gamma Hydroxy divas reizes dienā uz tīras sausas sejas, sejas kontūras un kakla zonām, vai tikai vienu reizi dienā - vakarā jūtīgas ādas gadījumā. Vasaras vai sauļošanās sezonā krēmu klāj vakaros, dienā aizsargā ar sauļošanās kosmētiku. Lai uzturētu ādu ideālā stāvoklī, lietojams kursa veidā ar pārtraukumiem – 4x gadā sezonu maiņas laikos.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
Glikolskābe (AHA) – viena no visefektīvākajām augļskābēm, kas pateicoties tās mazmolekulārai struktūrai, iespiežas ādas dziļākajos slāņos ar ārstējošu, atjaunojošu un izlīdzinošu iedarbību.
Pienskābe – veic ādas virskārtas irdināšanu, nolobīšanu, stimulē veselīgu, jaunu šūnu augšanu, ādas atjaunošanos ar izlīdzinošu un nostiprinošu iedarbību.
Salicilskābe (BHA) – iedarbojas ādas virsējā kārtā, to attīrot no nosprostojumiem, pinnēm, neestētiskiem veidojumiem, sašaurina poras.

Brīdinājums: izvairīties no produkta saskares ar acīm. Ja tas ir nokļuvis acīs, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Satur Oksibenzonu. Uzglabāt temperatūrā līdz 30 C.
© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv