GERARD'S CALMSENSE MICELLAR SOOTHING AND REBALANCING CLEANSING MILK

CALMSENSE


MICELĀRAIS NOMIERINOŠAIS UN NORMALIZĒJOŠAIS ATTĪROŠAIS PIENIŅŠ


Ideāli piemērots dziļai un maigai sejas attīrīšanai, efektīvi aizvāc dekoratīvās kosmētikas atlikumus un netīrumus no jūtīgas, sensibilizētas ādas ar noslieci uz apsarkumu vai kuperozi.
Palīdz ik dienu nomierināt un atjaunot gludāku, maigāku ādu. Tā īpašais sastāvs atjauno ādas dabiskās aizsargspējas un koriģē mitrinājuma līmeni, nodrošinot dzidru un vienmērīgu sejas krāsu,mazinot apsarkumu.

Satur : Physiocalm - ekskluzīvu,dabīgu nomierinošu sastāvdaļu kompleksu ar līdzsvaru atjaunojošu iedarbību.
- 3% Curculigo Orchioides ekstraktu, iegūtu no auga, kas atrodams tropiskajos un subtropiskajos apvidos. Normalizē ādas pH līmeni un sekmē dabisko aizsargspēju atjaunošanos.
- 2% Chuchuhuasi, augu no Amazones reģiona ar nomierinošu iedarbību, kas efektīvi mazina apsarkumu, niezi, dedzinošu un svilstošu sajūtu.
- 2% Codiufill kompleksu, iegūtu no zaļajām aļģēm, kas palīdz remineralizēt ,apskābekļot un ilgstoši uzturēt optimālu ādas mitrinājumu.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Pirms lietošanas sakratīt. No rīta un vakarā iemasējot ādā un notīrot ar vates plāksnēm, kas samitrinātas ar CALMSENSE toniku. Tonizējiet velreiz ādu ar toniku.

Dermatoloģiski pārbaudīts.
Visu calmsense līnijas produktu sastāvā nav parabēnu, silikonu, naftas produktu, sls un sles, maksimāli respektējot jutīgu ādu.
© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv