HERBATINT ROYAL CREAM CONDITIONER

Matu kopšanas līdzekļi


Intensīvas iedarbības kondicionieris, kas bagātīgi satur proteīnus un F vitamīnu, alvejas ekstraktu, hohobas un kviešu dīgstu eļļas, dziļi baro, atjauno un atdzīvina sausus, bojātus un krāsotus matus.* Sakarā ar jaunām cenām Herbatint matu kosmētikai, lojālās atlaides uz Herbatint produktiem neattiecas!

Pēc mazgāšanas ar šampūnu HERBATINT NORMALISING SHAMPOO noslēdz mata kutikulu, uzlabojot un izlīdzinot mata struktūru. Aizkavē matu galu šķelšanos, baro sausus, nedzīvus un novājinātus matus, kā arī aizsargā krāsotus matus. Atjauno matu stiprumu, pēc krāsošanas piešķir tiem dzīvīgumu, novērš matu pūkošanos, padarot tos veselīgi mirdzošus un elastīgus.
LABĀKAM REZULTĀTAM lietot pēc šampūna HERBATINT NORMALISING SHAMPOO.

2020 BEST OF NATURAL BEAUTY
Ja mekljiet kondicionieri matiem ar lieliskām īpašībām un sastāvu, kas dziļi baro un stiprina matus HERBATINT ROYAL CREAM ir domāts tieši Jums. Tieši šī kondicioniera īpašību dēļ BETTER NUTRITION to ir atzinis par labāko dabisko līdzekli 2020.gadā : "2020 BEST OF NATURAL BEAUTY".
Tas ir kārtējais HERBATINT izcīnītais apbalvojums, kas apliecina šī zīmola augsto kvalitāti 50 gadu garumā.

LIETOŠANA. Izskalojiet no matiem šampūnu, kārtīgi nosusiniet, ieklājiet kondicionieri visā matu garumā, īpašu uzmanību pievēršot matu galiņiem, un atstājiet, lai iedarbojas 2—5 minūtes. Pēc iedarbības laika matus izskalojiet, izžāvējiet un ieveidojiet, kā ierasts.

SASTĀVS: Aloe Barbadensis lapu ekstrakts, kviešu dīgstu eļļa, hohobas eļļa, rīsu kliju eļļa, Moringa Pterygosperma sēklu ekstrakts, ūdens, glicerīns, citronskābe, Tocopheryl acetate, Cetyl alcohol, Behentrimonium chloride, PPG3 benzyl ether myristate, Methyl gluceth-20, Ethoxydiglycol oleate, Isopropyl alcohol, Sodium dehydroacetate, Imidazolidinyl urea, Sodium benzoate, Allergen-free fragrance.
© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv