JAUNUMI NO CHARME D.ORIENT / PARIS /

EYES CONTOUR SERUM WITH ARGAN OIL - ACU KONTŪRAS SERUMS AR AGANA EĻĻU - 15 ml

AORES acu kontūru serumam ir viegla un plūstoša tekstūra, kura viegli un ātri iesūcas plānajā ādā ap acīm. Šis maigais, acu zonu respektējošais fluids, izgatavots no argana sēklu eļļas un ābolu sēklu ekstraka, novēršs jutīgumu un piešķir acu kontūrai tonizētu sajūtu un izskatu.

ACU KONTŪRAS SERUMU AR AGANA EĻĻU variet nopirkt spiežot šeit.

 

ARGAN TRADITIONAL ORGANIC OIL - TRADICIONĀLĀ ORGANISKĀ MAROKAS ARGANA EĻĻA SEJAI, ĶERMENIM UN MATIEM - 100 ml

Šī tradicionālā Argana eļļa ir tīra un 100% organiska, kura ražota pēc ECO sertificētas metodes. Izgatavota Marokā un pēc tam iepakota Francijā. To iegūst, grauzdējot Argana koka augļus, kas eļļai piešķir raksturīgu, grauzdētu riekstu smaržu . Tā mitrina, mīkstina un aizsargā. Matiem piešķir veselīgu mirdzumu ,uzlabo to struktūru.

Eļļa ar gadsimtiem atdzītu kosmētisku un dziedinošu iedarbību ādas, nagu un matu skaistumkopšanā.

TRADICIONĀLO ORGANISKO MAROKAS ARGANA EĻĻU SEJAI, ĶERMENIM UN MATIEM variet nopirkt spiežot šeit.

 

ALEPPO LIQUID SOAP – ŠĶIDRĀS (MELNĀS) OLĪVU UN LAURU LAPU ALEPPO ZIEPES - 500 ml

Šīs šķidrās, maigās un tik ļoti efektīvās ziepes, kuras izveidojuši Aleppo ziepju meistari ar 2000 gadu pieredzi, respektē jutīgo sejas un ķermeņa ādu. Piemērotas pat kairinātai ādai. Tās izmanto visa ķermeņa, matu un veļas mazgāšanai. Izgatavotas no Olīvu lapu un Lauru lapu eļļas, kas attīra, mīkstina un mitrina, ir ar dabisku, antiseptisku iedarbību, nedaudz rūgtenu, dabisku augu smaržu. Šķidrā veidā ziepes ir ļoti praktiski un ekonomiski izmantojamas.

ŠĶIDRĀS (MELNĀS) OLĪVU UN LAURU LAPU ALEPPO ZIEPES variet nopirkt spiežot šeit.

 

DISTILLED ROSE WATER - DESTILĒTS 99% ORGANISKS ROŽŪDENS SEJAI UN ĶERMENIM izsmidzināmā pudelē - 150 ml

Īsts, dabīgs un vērtīgs no rožu ziedlapiņām destilēts rožūdens, kas atšķiras ar savu tonizējošo un psihoemocionālo iedarbību no vienkāršiem aromatizētiem ūdeņiem. Izmanto kā toniku vai kosmētikas noņēmēju (izņemot acu tušu) . Rožūdens atstāj maigu un noturīgu smaržu, iedarbojoties pozitīvi uz izjūtām un atdzīvinoši, tonizējoši un mitrinoši uz sejas, kakla un ķermeņa ādu.

DESTILĒTU 99% ORGANISKO ROŽŪDENI SEJAI UN ĶERMENIM variet nopirkt spiežot šeit.

 

MOISTURIZING LOTION WITH ARGAN OIL - MITRINOŠS ĶERMEŅA LOSJONS AR ARGANA EĻĻU - 300 ml

Brīnišķīgs, valdzinošs pienveida losjons ar patīkamu un noturīgu eksotisku smaržu lieliski mitrinās , elastizēs un izlīdzinās ķermeņa ādu. Ķermeņa lutināšana izsmalcinātā Austrumu stilā!

MITRINOŠO ĶERMEŅA LOSJONU AR ARGANA EĻĻU variet nopirkt spiežot šeit.© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv