JAUNUMS! CHARME D.ORIENT KRĀSAINO MĀLU TERAPIJA

Krāsaino mālu terapija - Atpakaļ pie pamata, zemes spēka!

CHARME D'ORIENT ARGILE NATURELLE JAUNE

 

Krāsaino mālu terapija - Atpakaļ pie pamata, zemes...

Mālu dzeltenā krāsa, krāsu terapija, kura izraisa prieku un dinamiku. Sastāvā esošie minerāli un makroelementi, rada retu rāmuma sajūtu, jo sastāvs ir īpaši bagāts ar kalciju, magniju, kāliju un silīciju. Piešķir ādai tik maigu tekstūru kā glāsts. Piemērots arī taukainas vai kombinētas ādas attīrīšanai un sviedru dziedzeru funkciju noregulēšanai. Āda tiek gan attīrīta gan redzami kļūst gludāka, izlīdzinās grumbiņas!

ARGILE NATURELLE JAUNE pulverveida mālu variet nopirkt spiezot šeit.

 

CHARME D'ORIENT ARGILE NATURELLE ROUGE

Kleopatra būtu to izmantojusi saviem ārstnieciskajiem balzāmiem vai vannu peldēm. Tas ir īpaši bagāts ar dzelzs oksīdu un mikroelementiem - magniju, kāliju, silīciju. Tas ir “veselīga mirdzuma” māls ar īpašu vērtību un iedarbību. Ar attīrošu, atjaunojošu un tonizējošu iedarbību. Sarkano mālu izmanto gan ādas, gan matu skaistuma un veselības uzturēšanai. Visos tas novērsīs nepilnības un atjaunos mirdzumu. Piemērots visiem ādas tipiem. Pēc pielietošanas āda ir neiedomājami maiga, sejas krāsa vienmērīga un mirdzoša.

ARGILE NATURELLE ROUGE pulverveida mālu variet nopirkt spiezot šeit.© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv