RECREAGE SEJAS ĀDAS VIRSMU ATJAUNOJOŠA EPIĢENĒTISKA PROGRAMMA AR MULTI-SKĀBJU KOMPLEKSU

VISJAUNĀKĀ BIOTEHNOLOĢISKĀ IEDARBĪBA AR PROLONGĒTU EFEKTU

VISJAUNĀKĀ BIO TEHNOLOĢISKĀ IEDARBĪBA AR PROLONGĒTU EFEKTU

Šodien skaista, kopta āriene nozīmē – veselīga āda. Lai uzturētu ādas veselību, jaunākie zinātniskie sasniegumi epiģenētikā – molekulārās bioloģijas nozarē, kas pēta dzīves veida ietekmi uz novecošanās procesiem – norāda, cik būtiski ir aizsargāt ādu no ārējiem un iekšējiem faktoriem, tādiem kā zilā gaisma (mobilais telefons, dators u.c.), UV starojums, gaisa piesārņojums, oksidatīvais stress, kaitīgas vielas un “tukša” pārtika. Zinātne apstiprina, ka ģenētikai jeb iedzimtībai ir tikai neliela ietekme uz procesiem, kas ietekmē indivīda veselību, novecošanās procesus un, līdz ar to, ādas kvalitāti un jaunavīgumu.

Epiģenētikas postulāts – veselīgu vielu uzņemšanai, veselīgam dzīves veidam ir galvenā loma organisma reģenerācijas procesu uzturēšanā.

RECREAGE ir vienīgā maksimālās perfekcijas programma, kas izmanto alfa hidroksiskābju reģenerējošās īpašības un visprogresīvāko epiģenētisko tehnoloģiju ar mērķI pārveidot ādas kopējo izskatu. Soli pa solim uz mērķa sasniegšanu. Pilnveidojot ādas izskatu gan no ārpuses, gan no iekšpuses uz ārpusi.

 

RECREAGE sejas ādas kopšanas komplekts apskatāms šeit© 2020 bonittacosmetics.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv