AROSHA LIFT PLUS

AROSHA


Restrukturizējoša kosmētiskā terapija audu, ādas atonijas (ļenganuma) novēršanai ar atjaunojošu, tonizējošu, elastizējošu un mitrinošu iedarbību


Iepakojums – 2 saites 10 cm x 10 m

Ādu restrukturizējoša kosmētiskā terapija, kas pateicoties tās sastāvā esošajām aļģu īpašībām stimulē fibroblastu aktivitāti, atjauno ādas elastību un tonusu, samazina un izvada šlakvielas. Novērš ādas sausumu. Lai sasniegtu gaidīto un iegūtu noturīgākus rezultātus, iesakām terapiju kombinēt ar FIRM UP procedūrām. Nav ieteicams pie pastiprināta vairogdziedzera darbības.

Aktīvās sastāvdaļas: Algae Klamath (Klamata aļģes) - mikroaļģes, kuru sastāvā ietilpst unikāli bioloģiski komponenti (fikocianīns un karotinoīdi), kuri nodrošina antioksidējošu iedarbību uz organismu, to audiem, stimulē fibroblastu aktivitāti, atjauno un aizsargā ādu no novecošanās pazīmēm. Spirulina - zilā aļģe, kas bagāta ar jodu, vitamīniem, minerālvielām un fermentiem. Uzlabo vielmaiņas procesus, stimulē tauku dedzināšanu, aktivizē asinsriti. Apskābekļo audus. Nodrošina ādas mitrināšanu un elastību. Carnosine (Karnozīns) - sintētiskie peptīdi ar spēcīgu anti-glikējošu iedarbību, kas aizsargā no brīvajiem radikāļiem, šūnas no degradācijas, uzlabo un uztur ādas elastību. Aizsargā un stimulē bioloģisko procesus, kas ar gadiem palēninās. Veicina kolagēna un elastīna veidošanos.

Indikācijas: ļenganums, audu, ādas ptoze, ādas novecošanās, ādas sausums.

Iedarbība: mitrinoša, detoksicējoša, elastizējoša, atjaunojoša. Saitēm ir neitrāla iedarbība – nekarsē un nav aukstuma efekta.

Pielietošanas zonas: problēmzonām, visam ķermenim, izņemot krūtis.
© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv