Par mums
Vakances

Par mums

Mēs COSMETIC WELLNESS  esam ar ilgstošu pieredzi kosmētikas, sejas un ķermeņa estētisko procedūru jomā.  Veikals - salons piedāvā  īpašus  kosmētikas zīmolus, stipri atšķirīgus no masas produkcijas. Tā ir kosmētika, kur līdzekļi aiziet produktu kvalitātei, nevis lielās reklāmas kampaņās. Piedāvājam kosmētiku INDIVIDUĀLAI UN PROFESIONĀLAI lietošanai. Mūsu klienti ir veselības veikali, ārstu prakses, SPA un skaistumkopšanas saloni u.c. Organizējam licenzētus mācību seminārus, individuālas apmācības.
Bezmaksas konsultācijas individuālajiem klientiem pie kosmetaloga, pēc iepriekšēja pieraksta salonā AQUA VILLA SPA.

COSMETIC WELLNESS ir oficiālais izplatītājs Latvijā, šādiem kosmētikas zīmoliem:

GERARD’S COSMETIC CULTURE - Profesiona un individuāla salonkosmētika. Tiek pārstāvēta Latvijā  22 gadus. Nopērkama tikai salonos, specializētos veikalos  un internetveikalos. Izcilas kvalitātes un iedarbības salonkosmētika, kas dzima pateicoties Gerardo Barbieri, bioķīmiķim un  farmaceitam, kurš viens no pirmajiem 1969. gadā  debešķīgi skaistajā Itālijas Franciacorta reģionā, netālu no Gardas ezera, Iseo provincē, savā aptiekā, pagatavojot  individuālai lietošanai krēmus un līdzekļus, sāka izmantot fitoterapijas elementus, kas  bija  paredzēti tikai  ādas slimību un problēmu novēršanai. Klienti, fascinēti no  efektīvās iedarbības, lūdza pagatavot līdzekļus, kas  novērstu arī grumbas un citus nevēlamus defektus, kas saistās ar ādas novecošanos. Tā 1970. gadā tika dibināta kosmētikas firma GERARD'S NATURAL COSMETIC, kas sākumā bija tikai aptieku produkcija. Šodien, nu jau Renatas Pelati vadībā, zīmols GERARD'S  COSMETIC CULTURE ir daudzkārt  paplašinājis savu darbības lauku, guvis milzīgu starptautisku atzinību un tiek pārstāvēts 84 pasaules valstīs, ražojot 100% Itālijā ražotus kosmētikas līdzekļus, veselības dzērienus un produktus profesionālai  un individuālai  lietošanai  sejai un ķermenim. Sasniedzot jaunu virsotni estētiskajā korekcijā, kas apvieno homeopātijas principus ar augstām tehnoloģijām, tā radot visaptverošu pielietojumu - nesāpīgu, maksimāli drošu, koriģējošu, atjaunojošu un kopjošu, SPA labsajūtu un jūras terapijas procedūru izveidē. Efektīvu un eksotisku masāžu ieviešanā. Skaistuma un veselības akadēmijā, kas atrodas blakus ražotnei, tiek sniegtas profesionālas apmācības profesionāļiem. 2017. gadā tiek pilnībā nomainītas kosmētiskās  līnijas, vizuālais iepakojums. Pēc daudzu klientu lūgumiem ir saglabāts "zelta fonds", kam nemainīgi, joprojām nav līdzvērtīgu analogu! Ražotājvalsts Itālija.


SKIN DOCTORS COSMECEUTICALSTM - Specifiska kosmetoloģiskā kosmētika sejai un ķermenim ar koriģējošu un kopjošu iedarbību. Īpaši  var lepoties ar spēju mājas apstākļos sniegt efektīvu koriģējošu iedarbību, kas pielīdzināma medicīniskai terapijai. Top produktu galvgalī visā pasaulē  ar pārliecinošu efektivitāti un pārdošanas apjomiem, ko nosaka pieprasījums, atrodas GAMMA HYDROXY un INGROW GO. Produkcija nopērkama tikai specializētos kosmētikas veikalos, aptiekās, veselības, skaistuma un dermatoloģijas klīnikās, salonos un internetveikalos. Ražotājvalsts Austrālija.

CHARME D ’ORIENT - Eksotiska, austrumu šarma  un leģendu apvīta kosmētika, procedūras  ar neparastām smaržām, kas vilina un iedvesmo! Kosmētika individuālai un profesionālai lietošanai  sejas  un  ķermeņa kopšanai, skaistumam, veselīgai  higiēnai un  labsajūtas baudīšanai. Piemērota vairāk specifisku sajūtu cienītājiem.
Interesantie sastāvi - neparastās, atšķirīgās smaržas, ieved citas, senas kultūras un  tradīciju izsmalcinātajā pasaulē. Autentiskas senas receptes. Topa procedūra - ORIENTĀLĀ VAKSĀCIJA mazsāpīga, jutīgām zonām ar PATE DE MIELE medus pastu.  Ražotājvalsts Francija.

HERBATINT - Ilgnoturīgās, dabīgo pigmentu  gelveida  matu krāsas un matu kosmētika lietošanai mājas apstākļos. Ražotājvalsts Itālija. Profesionāla un  saudzīga matu krāsošana mājas apstākļos. Šo brīnumaino matu krāsu vēsture aizsākās 1960. gadā, kad fitoterapeits un ķīmiķis Mr.Michele Albergo  nodibināja uzņēmumu ANTICA ERBORISTERIA un pretēji tā laika tendencei agresīvām ķīmiskām matu krāsām, sāka ražot matu krāsas uz augu pigmentu bāzes līdz minimumam samazinot agresīvos, ķīmiskos komponentus. Šodien HERBATINT produkcija nopērkama gandrīz visās pasaules valstīs, veselības, EKOveikalos, aptiekās un estētikas salonos.
 HERBATINT matu krāsas klientu atzinību ir iemantojušas ar lielisko kvalitāti,  izcili skaistiem toņiem, kurus izmanto gatavus vai lietotājs pats var viegli veidot sajaucot vairākus toņus un izveidojot savu oriģinālo. Iespēja ietonēt, izgaismot dažādas krāsu sķipsnas vai visus matus, izmantojot matu paspilgtinātājus. Dabīgie toņi 100% nokrāso sirmos matus. Ilgnoturīgu un zīdainu, veselīgu matu struktūru pēc krāsošanas, tās ir īpašības kuru dēļ ir saņemti daudzi augsti apbalvojumi!  Matu krāsas ir bez smaržas, nesatur parabēnus, resercinolu, amonjaku. Ražotājvalsts Itālija.

AROSHA – Koriģējošo saišu līderis pasaules mērogā! Piedāvā dažādu estētisku problēmu, tādas kā  audu, ādas atonija, celulīts, ūdens aizture, adipozi audi, sausa āda, krūšu atonija un ptoze u.c., risināt tīrās, efektīvās, viegli kontrolējamās procedūrās. Īpašas ekspress programmas ļauj sasniegt redzamus rezultātus ātrā laika posmā, kas īpaši pieprasītas atpūtas sezonai sākoties, pirms svarīgiem braucieniem un pasākumiem. Vienreizēji lietojamas saites, piesūcinātas ar augsti aktīvām sastāvdaļām, diferencētai ķermeņa korekcijai un profilaksei, konkrētām ķermeņa zonām vai visam ķermenim. Ļoti pieprasīts ir  Bio pīlings, kuru veic ar kaktusa šķiedru birstītēm, kas īpaši papildina procedūras iedarbību. AROSHA sortimentā ietilpst sejas un ķermeņa kosmētiskie līdzekļi individuālai un profesionālai lietošanai. Iekārtas profesionālām procedūrām. 
Ražotājvalsts Itālija.

Uz tikšanos, COSMETIC WELLNESS!

© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv