GERARD'S RE-WHITE AGE CONTROL ANTI SPOT FACE BOOSTER SERUM

RE-WHITE AGE CONTROL


ĀDAS TONI IZLĪDZINOŠS SERUMS SEJAI PRET PIGMENTA PLANKUMIEM AR PRETNOVECOŠANĀS IEDARBĪBU


Efektīvs līdzeklis iedarbībai pret neestētiskajiem dažādas izcelsmes ādas pigmentiem. Tā sastāvs ir augstākajā mērā bioloģiski saderīgs ar ādas hidrolipīdo plēvīti, kas liek vērtīgajām aktīvajām sastāvdaļām ātri un droši iedarboties ar savu antioksidējošo, atjaunojošo, pigmentus novērsošo iedarbību. Lai atjaunotu, dienu pēc dienas, svaigu un starojošu sejas krāsu un piešķirtu tai jaunu krāšņumu.
Sastāvā ietilpst 2% Fitokomplekss, kas satur dažādus augu ekstraktus - Kumelīti, ar nomierinošu iedarbību; Lakricu, ar nomierinošu iedarbību; milteni, kas atjauno un stimulē mikrocirkulāciju, balina pigmentus; Zemeņkoku, ar balinošām, izgaismojošām īpašībām; Plikstiņu ar asinsvadus tonizējošām, nostiprinošām īpašībām; Irbuleni ar ādu elastizējošu un kompaktumu atjaunojošu iedarbību, 3% Oksiresveratrolu, ar spēcīgu antioksidējošu, balinošu un ādas struktūras atjaunojošu iedarbību.

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

Specializētai lokālai iedarbībai - uzklājiet ar pirkstu pieskārieniem rītos un vakaros uz konkrētā plankuma, ar pirkstu galiem iesitot ādā. Lai iegūtu ādu izlīdzinošu, atjaunojošu iedarbību, izspiediet nedaudz produkta uz savas plaukstas un sasildiet to, lai aktivizētu tā sastāvā esošos augu ekstraktus. Uzklājiet uz sejas un dekoltē, izvairoties no acu kontūras. Lai iegūtu vēl labāku rezultātu, klājiet Re – White līnijas krēmu Skin-evening anti-spot and anti-age all-round Face Cream - SPF 50 vai fluīdu Skin-evening anti-spot and anti-oxidizing Face Fluid – SPF 20, atkarībā no ādas tipa un klimatiskajiem apstākļiem. Iespējams kombinēt ar citiem pretnovecošanās krēmiem, ja primārais nav pigmentu novēršana, bet ādas atjaunošana.

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.
© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv