SKIN DOCTORS™ SKINACTIVE 14 REGENERATING NIGHT CREAM

SKIN DOCTORS™


Aktīvi atjaunojošs nakts krēms sejas un kakla zonai, kurš novērš 14 dažādas ādas problēmas ,lai nodrošinātu ādas veselīgu funkcionēšanu un atjaunošanās procesus






Skinactive14™ regenerating night cream - viss, kas nepieciešams jaunavīgas, veselīgas, skaistas ādas atgūšanai un uzturēšanai nakts miera laikā kosmetoloģiskajā krēmā, kas vienlaicīgi novērš 14 ādas novecošanās procesus un problēmas.

Skinactive14™ - atjaunojošā nakts krēma galvenais uzdevums ir vērsts uz ādas detoksikāciju, kolagēna režģa atjaunošanu, ādas piepildīšanu, barošanu un aktīvo sastāvdaļu nogādāšanu dziļākajos ādas slāņos ar unikālu bioloģiski aktīvu liposomās iekapsulētu A, C, E vitamīnu piegādes sistēmu.
Lai pretdarbotos laika ritējumam, novecošanās procesiem, ikdienas stresa radītajām sekām, dehidrācijai. u.c. - Skinactive14™ satur 5 ādai būtiski nepieciešamas koncentrētas kosmetoloģiski aktīvās sastāvdaļas, kuru sinerģija sniedz tūlītēju, redzamu iedarbību, būtiski atjauno un uzlabo ādas izskatu.

Piemērots vīriešiem un sievietēm ar redzamām ādas novecošanās pazīmēm, atonisku, plānu, grumbainu, sausu, pelēcīgu, vītušu, pigmentētu ādu. Piemērots klientiem arī pirmo grumbiņu profilaksei.

Rezultāts:
jau pēc 28 dienu lietošanas ādas stāvoklis būtiski atjaunojas. Tā ir mitrināta, piepildīta izlīdzināta, izteikti jaunavīgāka un kompaktāka.

Skinactive14™ atjaunojošā nakts krēma īpašības attiecībā pret citiem piedāvātajiem produktiem kosmētiskajā un kosmetoloģiskajā nozarē vienlaicīgi:
1. Nodrošina intensīvu mitrināšanu
2. Novērš smalko krunciņu veidošanos
3. Novērš dziļo grumbu veidošanos
4. Piepilda atonisku un trauslu ādu
5. Nostiprina audus un ādu
6. Izgaismo, izlīdzina nevienmērīgu ādas toni
7. Atjauno un uztur ādas elasticitāti
8. Izlīdzina ādu
9. Intensīvi baro ādu
10. Relaksē saspringtus audus, novērš grumbu veidošanos
11. Pastiprina dabiskās pret novecošanās aizsargspējas
12. Intensīvi atjauno
13. Detoksificē un attīra ādu
14. Veicina ādas šūnu atjaunošanos

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI

uzklājiet krēmu vakaros uz tīras, sausas sejas un kakla ādas, viegli iemasējiet. Lietojiet Skinactive14™ nakts krēmu kā atsevišķu nakts produktu vai kopā ar dienas krēmu – īpašai ādas atjaunošanas programmai. Lietošanas kurss 28 dienas, ko pēc nepieciešamības var papildināt.

Izstrādājuma aktīvās sastāvdaļas:
Renovage – atjauno ādas virsmas struktūru un toni. Pretdarbojas un aizkavē šūnu novecošanās procesus.
Exo™ - nodrošina nepārtrauktu ādas atjaunošanos šūnu vielmaiņas līmenī. Atjauno kolagēna dabisko tīklojumu, uzlabo ādas struktūru, sniedz tai jaunu gludumu un vienmērīgu toni.
Aquafill – dabiska aktīva sastāvdaļa, kas uzreiz aizpilda grumbas un attīra poras. Šo efektu izraisa MoistureTrap™ tehnoloģija, kas nodrošina ādas mitruma bloķējošas īpašības vairākas stundas, palīdz atjaunot ādas lipīdu barjeru. Ievērojami samazina grumbu dziļumu jau pēc 30 minūtēm, un nodrošina grumbu dziļumu samazinājumu vēl 24 stundu laikā. Grumbas ir piepildītas, poru dziļums un apjoms samazināts.
Sepilift DPHP™ - mitrinošs pret novecošanās komplekss, kas nostiprina ādu, samazina grumbas, veicina dabiskās pret novecošanās aizsargspējas šūnām un neitralizē enzīmus, kas veicina ādas novecošanos. Stimulē kolagēna šķiedru sintēzi. Āda iegūst daudz jaunavīgāku izskatu un ir tonizēta. Sepilift DPHP™ darbojas arī kā brīvo radikāļu iznīcinātājs, tas samazina brīvo radikāļu veidošanos un atjauno ādas īpašības.
Rovisome ACE Plus - dažādu vitamīnu atvasinājumu kombinācija - A, C un E, kas baro ādu, palīdz novērst oksidatīvo stresu un priekšlaicīgu novecošanos, kā arī novērš brīvo radikāļu postošo iedarbību. Vitamīni ir iekapsulēti liposomās, kas spēj iekļūt dziļi ādā. Pēc tam, kad ādas raga slānī, aktīvās sastāvdaļas tiek fermentatīvi atbrīvotas no liposomām, tās spēj brīvi iekļūt pat dziļākajos ādas slāņos. A vitamīns veicina enzīmu aktivitāti ādā un palielina tās kolagēna saturu, spēj atjaunot priekšlaicīgi novecojušu un UV starojuma iedarbības rezultātā bojātu ādu. Atjauno, uztur ādas maigumu, gludumu un ievērojami palielina ādas elastību.

Uzmanību:
pirms pirmās lietošanas, uzklājiet līdzekli uz neliela ādas laukumiņa un nogaidiet 24 stundas. Ja ir alerģiska reakcija vai kairinājums pārtrauciet lietošanu. Nelietot uz iekaisušas vai saulē bojātas ādas. Izvairīties no krēma saskares ar acu, mutes zonu. Tikai ārīgai lietošanai. Uzglabāt temperatūrā zem 25°C.
© 2021 cosmeticwellness.lv | mājas lapu izstrādā un uztur topiskaista.lv